Viļakas novada domes mājas lapa

Aizvadīts izlaidums Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa”

"Kad bērni apkārt, tad ir kaut kā drošāk.
Cik otrādi! Pat tad, ja nevar tie
mūs aizstāvēt, tu jūties tomēr možāk,
tu jūties stiprāk, jo  tev vajag iet.
Pat kliegt ir drošāk. Tumsā katrā pusē
tev bērni iet, un tu tiem ceļu šķir.
Es jūtu to, kā bailes manī klusē.
Es tāpēc esmu drošs, kad viņi ir."

Ar baltajām kastaņu svecēm un burvīgo ievziedu smaržu ir aizsteidzies vēl viens mācību gads. Ir maijs, tas nozīmē, ka pirmsskolas izglītības iestādē tas  ir  izlaiduma laiks. Šajā mācību gadā mūsu iestādi atstāj 10 gudri un zinātkāri bērni.  Mūs -   pedagogus pārņem divējādas sajūtas. No vienas puses prieks par padarīto darbu, par bērniem, kuri daudz apguvuši, no otras puses skumjas, jo jāpalaiž projām mūsu izlolotie un mīļie audzēkņi.

Izlaiduma svinībās piedalījās visi iestādes darbinieki  un, protams, ka gaviļniekus pavadīt uz skolu bija atnākuši pasaku varoņi – Brālītis, Māsiņa, Cālītis, Zaķu māte un Kurmis, kā arī jaunāko grupu bērni, kuri sniedza nelielas atmiņas balvas.

Nākamie skolēni sniedza atvadu koncertu – dziedāja, dejoja un skaitīja dzejoļus.Un tad sekoja brīdis, kad katrs gaviļnieks saņēma savu pirmo dokumentu – izziņu par pirmsskolas programmas apguvi. Bērni priecīgi smaidīja par saņemtajām dāvanām, jo tik daudz sveicēju  un dāvanu -  dāvana no iestādes, dāvana no novada domes, pagasta pārvaldes  un vēl no radiem un draugiem.

Svētku izskaņā  visi devāmies fotografēties.

Paldies vecākiem par sadarbību šajos gados, paldies par izrādīto cieņu  un dāvanām iestādes kolektīvam. Paldies par atbalstu Viļakas novada domes priekšsēdētājam Sergejam Maksimovam un Medņevas pagasta pārvaldes darbiniekiem.

Liels paldies visam mūsu lielajam, radošajam un nenogurstošajam iestādes kolektīvam – katram  par savu ieguldījumu šo bērnu izaugsmē.

Lai visiem mīļa, silta un jauka vasara!. Lai Jums, bērni, veiksmīgi skolas gadi  un vecākiem, lai pietiek  pacietības un mīlestības!

Iestādes vadītāja Ilze Brokāne28.05.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...