Viļakas novada domes mājas lapa

Ģimeņu sporta svētki Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē „Lācītis”

21. maijā Žīguru pirmsskolas izglītības ”Lācītis” notika, jau par tradīciju kļuvušie, Ģimeņu sporta svētki, kur bērni ar vecākiem un vecvecākiem dodas dažādās sporta aktivitātēs.

Ģimenes sporta svētki sākās ar kopīgu iesildīšanos mūzikas pavadībā, ko vadīja mūzikas skolotāja Daiga. Pēc iesildīšanās, katra grupa devās uz savu laukumu, kur skolotājas bija sagatavojušas dažādas stafetes.

„Lācēnu” grupiņas bērni ar vecākiem, vecvecākiem, skolotāju Diānu un auklīti Lidiju caur sporta aktivitātēm devās pretī vasarai, kur visi pārbaudīja veiklību- lienot cauri vingrošanas riņķiem, ātrumu-paši veidojot savas pavasara saulītes un, kā jau zināms, pavasarī līst arī lietus un, lai kājas būtu sausas, vajag lekt pāri peļķēm- šajā aktivitātē pārbaudīja izveicību. Arī uzmanība tika pārbaudīta dažādās rotaļās. Precizitāti bērni kopā ar vecākiem pārbaudīja aktivitātēs, kur vajadzēja salasīt pavasara ziediņus un pēc tam katrai komandai atrast savas krāsas ziediņus un ielikt to savā attiecīgajā groziņā. Visās aktivitātēs komandas atbalstīja viena otru.

„Rūķīšu” grupas bērni ar vecākiem, vecvecākiem, brāļiem un māsām, skolotāju Elitu un auklīti Lindu piedalījās dažādās aktivitātēs un parādīja, cik daudz var paveikt, ja strādā komandā. Pie katras stafetes īpaši bija piedomāts, lai vecāki ar saviem bērniem katrs varētu veidot komandu. Stafetēs komandas pārbaudīja sevi ātrumā, izturībā, veiklībā, līdzsvara noturēšanā un pašu svarīgāko- komandas darbā. Kamēr katra komanda pildīja uzdoto uzdevumu, pārējie atbalstīja ar skaļām ovācijām.

Pēc aktivitātēm visi tika apbalvoti ar medaļam un cienāti ar gardu pīrāgu un veselības tēju, ko bija sarūpējušas pavāres Tamāra un Ludmila.

Pirmsskolas skolotāja Diāna Krampuža

26.05.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...