Viļakas novada domes mājas lapa

Mežvidu pamatskolā skan skolas pēdējais zvans izlaiduma klasei

Dabā no rīta līdz vakaram, no vakara līdz rītam aumaļo ziedu rūgtenais spēks, kas izraisa visdažādākās izjūtas-gan sentimentālas skumjas, gan brāzmainu dzīvotgribu. Šajos ziedu svētkos cilvēka dzīve kļūst skanīgāka un pilnskanīgāka.

Arī skolu dzīvē maijs ienes jaunas vēsmas. Viens no maija vērienīgākajiem pasākumiem ir svētki skolas visvecākajiem skolēniem – Pēdējā zvana pasākums.

Mežvidu pamatskolā šīs rīts bija ļoti rosīgs un spraigs. Ilgi nebija jāgaida, līdz 8.klase piedāvāja 9.klases meitenēm – Dagnijai, Samantai, Sintijai, Aļonai – doties atmiņu ceļojumā pa skolas telpām. Mācību kabinetos abiturientēm vajadzēja veikt dažādus pārbaudījumus – risināt uzdevumus matemātikā, veikt uzdevumus latviešu valodā, cienāties ar našķiem noteiktā laikā un citus. Katrā kabinetā 8.klases skolēni pasniedza dažādas piemiņas dāvanas.

Kad atmiņu takas bija izstaigātas, sekoja koncerts, veltīts 9.klases skolniecēm. Teatralizētā veidā tika rādīti 9.klases skolnieču skolā pavadītie gadi. Skaistus priekšnesumus ar dejām bija sagatavojušas Agnese Kokoreviča, Santa Kokoreviča, Līga Kokoreviča. Sākumskolas skolēni vēlēja veiksmi turpmākajā dzīves ceļā. Emocionāla bija Agneses un Santas uzruna ,, Īsti draugi’’. Pēc svinīgā pasākuma 1.klases skolēni iezvanīja pēdējo mācību stundu pie klases audzinātājas Ineses Circenes.

Par jauko un neaizmirstamo pēdējā zvana pasākumu īpaši paldies sakām 8.klases audzēkņiem (īpaši Sanijai Kokorevičai) un viņu audzinātājai Inārai Nikolajevai. Tāpat pateicības vārdi Agnesei Kokorevičai un Līgai Kokorevičai (7.klase), kā arī Santai Kokorevičai (6.klase).

Vēlam abiturientiem, lai viņu dzīves dārzā puķes zied gaišiem un brīnumskaistiem ziediem, lai nekad tās netiktu atstātas novārtā un nenovīst. Lai šo ziedu smarža un brīnišķais aromāts aizvien ieved atmiņu valstībā, kurā goda vieta ir pirmajai – Mežvidu pamatskolai!

 

Inese Kokoreviča, Mežvidu pamatskolas skolotāja

 

20.05.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...