Viļakas novada domes mājas lapa

Māmiņu dienas svinības Žīguru pirmsskolas izglītības iestādē “ Lācītis”

Katru gadu otrajā maija svētdienā bērni sveic savas māmiņas - cilvēku, kas palīdz pasaulē doties, sastopot labo un ļauno, kas palīdz visu saprast un pareizi spriest, ejot car balto un melno, sapņot, just, vienkārši dzīvot un mīlēt.

Jau ilgi pirms svētkiem, mūsu iestādes bērni sāka gatavoties svētkiem, jo darba ir daudz- jāpagatavo māmiņām dāvanas, jāiemācās dziesmiņas, dejas, dzejolīši ar ko iepriecināt vistuvāko un vismīļāko cilvēku pasaulē.

Jaunākās grupas “Lācēni” bērni māmiņām pagatavoja glezniņas, kur bērnu  plaukstas nospiedumi pārvērtās par ziediem puķupodā. Māmiņu dienas pasākumā bērni un Lapsiņa ( skol. Natālija) pastāstīja, ka arī meža dzīvnieciņu mazulīši ļoti mīl savas māmiņas un grib tās iepriecināt ar dziesmiņām par pavasari un māmiņu, dejām ar grabulīšiem, rotaļām. Pasākuma noslēgumā svētku vadītāja ( skol. Diāna) aicināja bērnus apsveikt svētkos un samīļot savas māmiņas.

Vecākās grupas “Rūķīši” bērni savām māmiņām pagatavoja skaistu apsveikumu ar orhidejām un savēra krelles no makaroniem. Svētku pasākumā bērnu māmiņām parādīja pasaku par Kaķēnu, kurš rotaļājās plāvā un iepazinās ar Tauriņiem, Bitītēm, Bizmārītēm. Vingroja kopā ar zaķēniem Ļipaini un Ūsaini, pastāstīja draugiem, ka viņam nepatīk darbiņi, negrib iet uz skolu un, ka māmiņa pat nezin, kur viņš pašlaik atrodas. Pie Zaķēna uz pļavu atnāca Ežu māmiņa (skol. Elita ) un pastāstīja Kaķēnam un viņa draugiem, ka visas māmiņas ļoti mīl savus bērnus. Ežu māmiņa atgādināja Kaķēnam, ka šodien ir māmiņu diena un aicināja, lai viņš un draugi neaizmirst apsveikt savas māmiņas. Kaķēns nu saprata, ka rīkojies neskaisti. Saplūca pļavā puķītes un atzinās savai māmiņai (skol. palīgs Linda) savos nedarbos, apsolīja, ka neaizmirsīs par saviem pienākumiem. Teicēja šajā pasākumā bija mūzikas skolotāja Daiga.

Lielu Paldies gribas teikt Raimondam Slišānam par atvestajām smiltīm bērnu rotaļu laukuma smilšu kastēs, Elīzas un Rinalda māmiņai, Dāvida māmiņai, Emīla māmiņai un māsai, Maira māmiņai, Elīzas tētim un māmiņai, Margotas māsām, Aleksandra māsai un iestādes darbiniekiem par skaisto Lielās Talkas rezultātu- krāsainas un košas nojumītes bērnu rotaļu laukumos.

Iestādes vadītāja Anita Agejeva

16.05.2014
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...