Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes skolotāju pieredzes apmaiņas brauciens pie kolēģēm Rugāju novadā

Mūsu pirmsskolas izglītības vadītāja Lilita Šnepere ir uzsākusi sadarbību ar pārnovada pirmsskolas izglītības iestādes metodiskās apvienības vadītāju Ritu Pipuri un organizēja pieredzes apmaiņas braucienu mūsu iestādes skolotājām uz Rugājiem.

Kaimiņu novada kolēģes mūs sagaidīja ar neviltotu sirsnību, atklātību un interesi par mums un mūsu ikdienas darba dzīvi. Viņas pastāstīja par savu iestādi, dalījās savā darba pieredzē, iepazīstināja ar bērnu grupiņu darbu un dienas režīmu, kā arī darba formām un sadarbību ar vecākiem.

Mums tika sarīkota neliela ekskursija, kuras laikā apskatījām grupu telpas, kā arī 1. - 4. klašu telpas, jo pirmsskola un sākumskola atrodas vienā ēkā zem kopējā jumta. Pirmsskolas jaunākās, vecākās un sagatavošanas grupiņu bērni mums sniedza nelielu koncertu, kurā dziedāja, dejoja un izspēlēja pasaku ludziņas, iepriecinot mūs ar savu sniegumu. Bērni mums uzdāvināja nelielus savas iestādes bukletus, pašdarinātas grāmatzīmes un ziediņus.

Omulīgās sarunās ar kolēģēm pie kafijas tasēm, tikām iepazīstinātas ar iestādes darba virzieniem, rīkotajiem svētkiem un tuvākās nākotnes plāniem. Rugāju kolēģes mums ieteica apmeklēt vidusskolā rīkoto rokdarbu izstādi, ko ar prieku arī izdarījām. Tā ir interesanta, ļoti savdabīga, jo varējām apskatīt pītos tepiķus no maizes ietinamiem maisiņiem un veikalu reklāmlapām, skolēnu gatavotos rokdarbus, kā arī senlaicīgos sadzīves priekšmetus un darbarīkus.

Katra pieredze, ko iegūstam, tiekoties ar kolēģēm savā vai kaimiņu novadā liek palūkoties uz savu darbu it kā no malas, novērtēt to, rast idejas un plānot savu darbu tā, lai būtu interesanti gan pašiem, gan viesiem, kuri atnāk vai atbrauc pie mums ciemos.

Paldies Rugāju novada skolotājām, metodiķei Ritai par atsaucību un ieinteresētību sadarboties arī turpmāk.

Viļakas PII skolotāja Guna Rižanova

15.05.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...