Viļakas novada domes mājas lapa

Koncerts veltīts Mātes dienai „Jo tu esi man blakus”

Ir atkal ziedošais maijs... pļavās un dārzos rotājas baltas, sarkanas un dzeltenas ziedu galviņas, bērzu zaros ir ielijusi zaļganīga sarma, kas dienu no dienas kļūst arvien košāka un košāka. Klāt reibinošais ievziedu laiks...

Klāt 11. maijs, kad Latvijā liels un mazs svin Mātes dienu. Žīguru kultūras namā Žīguru pamatskolas 1.-9.klašu skolēni, Žīguru kultūras nama pirmsskolas bērnu un vidējās paaudzes meitu deju kolektīvi iepriecināja māmiņas, vecmāmiņas un visus klātesošos ar sirsnīgu koncertu „Jo Tu esi man blakus”

Būt māmiņai ikdienā ne vienmēr ir svētki. Pateicībā par nebeidzamajām rūpēm, vēlmi pasaudzēt, pakontrolēt, uzmanīt, bērni nāca pie mīļajām māmiņām, vecmāmiņām ar skanīgu dziesmu, saskanīgu dejas soli, jauku noskaņu un visam pāri- mīlestību.

Koncertu atklāja Žaklīna Orlovska ar dziesmu „Svētku diena”

1.-4.kl. vokālais ansamblis dziedāja dziesmas „Saule un pumpuriņš” un „Mazais palīgs”

5.-8.kl. vokālais ansamblis priecēja ar dziesmām „ Mana balta māmulīte”, „Vējš aiziet raudādams” un „Kur, pelīte, tu tecēji?”

Savukārt 1.-4.kl. un 5.-9.kl. tautas deju kolektīvi un 4.-9.kl. meiteņu ritmikas grupa, izpildot dažāda rakstura dejas, aicināja sekot saskanīgam, dzīvespriecīgam un raitam dejas solim.

Sirsnīgu un emocionāli mīļu deju „Māmiņai” uzbūra paši mazākie- pirmsskolas bērni ar vidējās paaudzes kolektīva dejotājām.

Lindas Makarovas izpildījumā klausījāmies dziesmu „Es gribu kā bērns vēl just.”

Koncerta noslēgumā izskanēja kopdziesma „Mana ģimene”, tika pasniegti ziedi un pašgatavotas dāvaniņas, zīmēti māmiņu portreti (skolotājas Viktorijas Zaharovas vadībā), mīļas bučas un apskāvieni.

„Visstiprākie un visskaistākie ir paši vienkāršākie vārdi, kas dzirdami no vecākiem, jo viņos slēpjas kāds pārdzīvojums, kāda pamācība, ko nelabprāt vēlamies dzirdēt, bet tomēr tajos ir vērtība, ko vajadzētu sadzirdēt”, atzina skolēni.

Koncertu sagatavoja Žīguru pamatskolas mūzikas un deju skolotāja Ija Krilova


 

 

14.05.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...