Viļakas novada domes mājas lapa

Māmiņdienas svinības Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē„Pasaciņa”

Cik pasaulē māmiņas skaistas ir daudzas
Ar sirsnīgu skatienu, saulainu smaidu-
Par skaistāko savējo katrs mēs saucam
Kas ceļā mūs pavada, mājās mūs gaida
Cik reti mēs māmiņām dāvājam ziedus
Cik bieži mēs māmiņām nodarām gauži,
Bet māmiņas labās it visu prot piedot
Vien sirmāks kāds pavediens deniņos aužas...
To maigumu jūtot ,ko bērnībā guvām
Mēs lielāki augsim un gudrāki kļūsim -
Vien nebēdā ,māmiņ, ka vecums nāk tuvāk
Tu mūžam man pati visskaistākā būsi!

Kad laukā plaukst ziedi, uzpūš siltie pavasara vēji, mostas kukaiņi  un no siltajām zemēm atgriežas gājputni, tad mēs svinam Mātes dienu.  Medņevas pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa”  audzēkņi  kopā ar grupu skolotājām  gatavoja  pārsteigumus savām mīļajām māmiņām  un vecmāmiņām.

„Ežuku” grupas skolotājas iejutās Saulītes  un Saulītes  zaķēna   lomās, kuri aicināja visus mazos Cālēnus dziedāt, dejot un iet jautrās rotaļās. Mazie Cālēni  tik ļoti centās, ka visiem klātesošajiem bija liels prieks par skaļo dziedāšanu un jautro dejošanu.

Un vēl, katra māmiņa saņēma dāvanā Saulīti, jo katra māmiņa bērnam ir kā mīļa un silta saulīte. Kopā ar māmiņām bērni nodziedāja šūpuļdziesmu „Velc, pelīte, saldu miegu.”

Savukārt „Lāčuku” grupiņas bērni ietērpās dažādu dzīvnieku un kukaiņu tērpos un visas māmiņas un vecmāmiņas priecēja ar izrādi „Kaķēna raizes.” Izrādes laikā tika dziedātas dziesmas, dejotas dejas, skaitīti dzejoļi par mūsu mīļajām māmiņām un Kaķītis visus aicināja uz rosīgu vingrošanu. Arī šīs grupas māmiņas dāvanā saņēma pašu bērnu, ar lielu mīlestību gatavotas puķes.

„Rūķīšu” grupa priecēja māmiņas un vecmāmiņas ar izrādi „Ciemos pie saulītes!” Arī viņi iejutās kukaiņu un dzīvnieku lomās, dziedāja dziesmas, gāja rotaļās un skaitīja dzejoļus. Šīs grupas māmiņas dāvanā saņēma pašdarinātās ūdensrozes, kuras vidū smaidīja katra bērniņa bildīte.

Pasākums bija ļoti patīkams, mīļš un emocionāls, jo ik pa brīdim kādas māmiņas vai vecmāmiņas acīs iezagās prieka asaras  redzot  cik ļoti, ļoti bērni cenšas iepriecināt savus mīļos.

Gribam novēlēt, lai visvērtīgākie dārgumi, kas jelkad ir bijuši ap kaklu katrai māmiņai tie būtu viņas bērna rokas!  Būt par mammu ir Dieva dots aicinājums, jo bērni ir Dieva dāvanas mūsu ģimenēs. Mīliet un sargājiet savus bērnus!  Cieniet un saudzējiet savus mīļos vecākus!

Medņevas pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa ” vadītāja Ilze Brokāne

12.05.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...