E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Sacensības galda tenisā

Šī gada 27.aprīlī galda tenisisti pulcējās Rekavas vidusskolas sporta zālē, lai sacenstos Šķilbēnu pagasta čempionātā galda tenisā. Uz sacensībām ieradās 18 dalībnieki.

Sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Inese Cibule, aiz sevis atstājot 2.vietā Karīnu Romānovu un 3.vietā Ainu Cibuli.

Jauniešu konkurencē izvērtās sīva cīņa, lai noteiktu uzvarētāju vajadzēja skaitīt setu attiecību. Tā pirmo vietu izcīnīja Mikus Maksimovs , 2.vietu Ritvars Dvinskis, bet 3.vietu ieņēma Niks Cibulis.

Visvairāk dalībnieku bija vecākajā grupā, kur par uzvarētājiem kļuva Romans Paršenkovs, 2.vietā atstājot Oskaru Staču, bet 3.vietā Ervīnu Loginu.

Uzvarētāji saņēma diplomus, kausus, medaļas un saldumus. Saldumu balvas saņēma arī visi pārējie sacensību dalībnieki.

Paldies visiem, kas atsaucās un piedalījās sacensībās un veiksmi turpmākajos startos!

Paldies Šķilbēnu iniciatīvu centram „Zvaniņi” par atbalstu sacensību rīkošanā!