Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Uzņēmumiem tiek piedāvāta unikāla iespēja būtiski paaugstināt sava biznesa efektivitāti


Izveidota jauna biznesa izglītības programma

Lai veicinātu vietējo uzņēmumu izaugsmi un nodrošinātu tiem pēc iespējas efektīvāku attīstību nākotnē, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) ir noslēdzis sadarbību ar septiņiem biznesa apmācību centiem, kā rezultātā, ierobežotam uzņēmumu skaitam ir iespēja kļūt par biznesa izglītības programmas dalībniekiem. Dalība programmā uzņēmumiem ļaus ne tikai ievērojami ietaupīt uzņēmuma līdzekļus, bet, galvenokārt, paaugstinās kompānijas konkurētspēju un inovatīvu zināšanu pielietošanu ikdienas darbā.

Dalība programmā ļaus apmeklēt aktuālas un izglītojošas biznesa apmācības, aizpildot brīvās vietas biznesa apmācībās, semināros un kursos vesela gada garumā. Uzņēmuma dalības maksa programmā sastāda vien EUR 500 uz 12 mēnešiem, turklāt apmācības uzņēmuma pārstāvji varēs apmeklēt tik bieži, cik paši to vēlēsies, daļēji programmu līdzfinansē “Biznesa uzrāviena” start-up attīstības centrs.

Biznesa izglītības programma attiecas uz “Biznesa Akadēmijas”, “Biznesa semināru”, “Praktiskās Mārketinga Akadēmijas”, “Nodokļu likumdošanas izglītības centra”, “Rīgas Psiholoģijas skolas”, “Jauno komersantu skolas”, “Lietvedības mācību centra” apmācību piedāvājumu (aktuālo piedāvājumu skat. SEMINARI LV). Izmantojot apmācību centru organizētos seminārus, paaugstināsiet kompetenci ne tikai motivācijā, pārdošanā, biznesa modeļu izzināšanā, bet arī apgūsiet biznesa psiholoģijas būtiskākās nianses un visas aktualititātes, kas saistītas ar grāmatvedības kārtošanu un lietvedību.

Izglītības centri strādā tikai ar zinošākajiem un pieredzējušākajiem nozares ekspertiem. Pasniedzēji ir augsti kvalificēti speciālisti ar doktora, zinātņu kandidāta vai maģistra zinātnisko grādu un lielu praktiskā darba pieredzi, tādējādi dodot iespēju semināru apmeklētājiem iegūt profesionālu redzējumu un praktiskus piemērus, kas noderēs gan darbā, gan sadzīvē. Izglītības centri regulāri seko līdzi jaunākajām aktualitātēm un problēmjautājumiem, semināru apmeklētājiem sniedzot precīzu, profesionālu un kvalitatīvu informāciju.

Jau pirmie uzņēmumi, kas pieteikušies šai programmai, pauž savu pozitīvo viedokli par tās nepieciešamību, uzsverot, ka atbalsts vietējiem uzņēmumiem vienmēr ir bijis būtisks.

“Vēlamies piedalīties šai programmā, jo mums, uz izaugsmi vērstam uzņēmumam, ir nepieciešams eksperta viedoklis, idejas un profesionāls skatījums uz to, ko darām, kā to darīt labāk, kā pareizi nopozicionēt sevi, kā arī ir nepieciešami inovatīvi un efektīvi risinājumi ne tikai mārketinga uz reklāmas jomā, bet arī grāmatvedības un lietvedības jautājumos. Mūsuprāt, šī varētu būt laba attīstīt mūsu biznesu efektīvāk, nodrošinot pastiprinātu klientu uzmanību mūsu produktiem un pakalpojumiem,” atzīst skaistumkopšanas salonu tīkla pārstāve Sandra Leimane.

Ņemot vērā to, ka dalībnieku skaits šajā biznesa izglītības programmā ir ierobežots, LUAC aicina uzņēmumus savlaicīgi pieteikt dalību. Pieteikumus brīvā formā uzņēmumi var sūtīt uz e-pastu.

Vairāk informācijas:
Baiba Paegle
Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs
Tālrunis: 20076860
luac@luac.lv

24.04.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Ildze, Ilze, Izolde
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...