Viļakas novada domes mājas lapa

Radošā diena Viļakas pamatskolā

„Skolēnu vecāku biedrība” sadarbībā ar Viļakas pamatskolu iesaistījusies projektā „Citāda mācīšanās parastā skolā” ar „Sorosa Fonds-Latvija” atbalstu. Zaļajā ceturtdienā notika radošā diena skolā – jaunu prasmju apgūšana. Tās bija darbnīcas ar neparastiem skolotājiem (bērni, citu skolu skolotāji, vecāki kā nodarbību vadītāji) skolēniem, vecākiem, skolotājiem, skolas darbiniekiem. Mums ir tik daudz ko mācīties vienam no otra! Izrādās, ka skola ir vieta, kur ir iespējams interesantā, neparastā veidā, vienam otru atbalstot, palīdzot apgūt noderīgas prasmes un zināšanas, gūt prieku no mācīšanas un mācīšanās procesa!

Visiem interesantiem tika piedāvāts daudzveidīgs nodarbību saraksts, kurās skolēni mācīja skolēniem, vecākiem, skolotājiem:

Raivo izrādīja kā veidot mājaslapu, Magdalēna ieinteresēja klavierspēles apguvē, Sandis mācīja ģitārspēli, Katrīna, Santa, Svetlana, Megija, Samanta izdejoja aizraujošus deju soļus, Markuss un Anrijs trenēja vingrošanā, Egija radoši nodarbināja zīmētgribētājus, Simona iemācīja gatavot brošas, Keita Emīlija mācīja pīt rokassprādzes, Laura ierādīja kā kvīlinga tehnikā gatavot apsveikumus, divas Kintijas iemācīja papīra ziedu gatavošanu. Pašvērtējumos ir lasāms, ka gan grupu vadītājiem, gan dalībniekiem ļoti patika, interesēja šādi neparasti mācīties un mācīt!

Aktivitātes turpinājās vecāku vadītajās nodarbībās, kur Ilzes Zaremba vadībā tapa dažādi ziedi, gredzentiņi no kokteiļu salmiņiem, plastmasas pudelēm. Anitas Narubinas vadībā drīz uzplauka krāsaini un garšīgi konfekšu krokusu ziedu pušķi.

Vai Tu proti vārīt ziepes un par to saņemt uzslavas? Tādas ziepes tapa darbnīcā pie Andras Korņejevas, kur izkausētajai ziepju bāzei tika pievienoti pašsavāktie kliņģerīšu ziedi, kumelītes, piparmētras u.c., pievienojot smaržīgu ēterisko eļļu. Tā rodas burvīgas ziepes Lieldienu dāvanai, kurās varēs redzēt visus jūsu pievienotos ziediņus,kas smaržos pēc vasaras.

Neparasti, neprognozējami rakstainas krāsojās olas, taureņi, lapas marmorēšanas darbnīcā pie Valentīnas Bečas. Daži krāsas pilieni, burvestība ar kociņu, sauciens „met!” un galarezultātā - apbrīnas izsaucieni.

Sen jau iztecējis ieplānotais laiks, bet prieks, čalas un darba spars nerimstas, jo visi draudzīgi darbojas kopā -bērni, mammas, skolotājas, bufetītes Alla, tētis, suņuks Skviķis.

NVO „Skolēnu vecāku biedrības” valdes locekle Inese Rēvalde23.04.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...