Viļakas novada domes mājas lapa

Līdz 25.aprīlim var iesniegt darbus konkursam “Māmiņdiena mūsu ģimenē”

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība sadarbībā ar BIGBANK izsludina konkursu “Māmiņdiena mūsu ģimenē”, ar mērķi noskaidrot, kādas ir Latvijas daudzbērnu ģimeņu māmiņdienas tradīcijas. Konkursā aicinātas piedalīties visas Latvijas ģimenes, kurās aug trīs un vairāk bērnu.

“Ikdienā un svētkos, tiekoties ar Latvijas daudzbērnu ģimenēm, esmu novērojis, ka katram no mums ir sava svētku svinēšanas pieredze un tradīcijas. Ar šī konkursa palīdzību vēlamies šīs tradīcijas apzināt, kā arī iedvesmot citus tās īstenot. Konkurss sniedz iespēju radoši izpausties, jo neesam strikti noteikuši formātu. Tās var būt esejas, zīmējumi, video vai foto attēli, galvenais nosacījums, lai radošā un oriģinālā veidā varam iepazīties ar ģimenes tradīcijām un pastāstīt to pārējai Latvijai,” saka Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētājs Leonīds Mucenieks.

“Ilggadējā sadraudzība ar lielģimenēm pierāda, ka neskatoties uz ikdienas aizņemtību, ģimenes ar prieku piedalās dažādos konkursos, kas sniedz viņiem iespēju sevi ne tikai radoši izpaust, bet arī dalīties savā pieredzē ar citām ģimenēm. Ja lielākajai sabiedrības daļai daudzbērnu ģimene dažādu apstākļu dēļ ir nepiepildīts sapnis, tad tieši šie stāsti palīdz apzināties, cik patiess prieks ir būt daļai no kuplas ģimenes un cik šķietami nereālais reizēm ir vienkāršs,” uzsver BIGBANK AS Latvijas filiāles vadītājs Artis Bērziņš.

Konkursam iesūtītajiem darbiem ir jāatbilst tēmai „Māmiņdiena mūsu ģimenē” un jāsniedz ieskats ģimenes māmiņdienas svinēšnas tradīcijās. Pieteikums var būt brīvi izvēlētā formā: zīmējums, foto, video vai apraksts. Konkursā „Māmiņdiena mūsu ģimenē” var piedalīties visu Latvijas daudzbērnu ģimeņu (kurās aug 3 un vairāk bērnu) locekļi, bet viena ģimene var iesniegt vienu darbu. Pieteikums jāiesniedz līdz 25. aprīlim sūtot uz e-pastu konkurss@bigbank.lv, vai arī pa pastu, adresējot: Brīvības iela 151, Rīga, LV-1012 ar norādi „Māmiņdiena mūsu ģimenē“.

Konkursam iesūtītos darbus vērtēs īpaši izveidota komisija, kurā būs Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības priekšsēdētājs Leonīds Mucenieks, patronese Zane Vaļicka un AS BIGBANK Latvijas filiāles pārstāvis. Vērtēšanas komisija izvēlēsies labākos konkursa darbus un noteiks trīs uzvarētājus. Uzvarētāji tiks paziņoti Lielo ģimeņu dienā, kas norisināsies 11. maijā Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība un BIGBANK AS Latvijas filiāle ir gan konkursa iniciatori, gan arī ikgadējās Lielo ģimeņu dienas, kas notiks 11.maijā Rīgas Zooloģiskajā dārzā, organizatori. BIGBANK Lielo ģimeņu diena Latvijā notiek jau astoto gadu, savukārt tās laikā goda titula „Gada lielģimene 2014“ piešķiršana notiks piekto reizi.

Ar konkursa nolikumu un informāciju par Lielo ģimeņu dienu var iepazīties https://www.bigbank.lv/lv/lielogimenudiena.


23.04.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...