E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Sacenšas novusisti

Šī gada 6.aprīlī Rekavas vidusskolas sporta namā pulcējās novusa spēlētāji, lai sacenstos Viļakas novada čempionātā. Par lielu nožēlu, salīdzinājumā ar citiem gadiem, uz sacensībām bija ieradušies ļoti maz dalībnieku – 9 vīrieši un 3 sievietes.

Sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Feride LOČMELE, 2.vietu Dinija BAŠĶERE un 3.vietu Karīna RUDZIŠA. Vīriešu konkurencē izvērtās ļoti sīva cīņa un tikai pēdējā kārtā noskaidrojās šo sacensību uzvarētājs. 1.vietu izcīnīja Juris ŠAICĀNS, atstājot 2.vietā Jāni BUKŠU un 3.vietu izcīnīja Nauris KONOVALOVS.

Uzvarētāji saņēma kausus, medaļas un diplomu, otro un trešo vietu ieguvēji saņēma medaļas un diplomus.
Visi dalībnieki saņēma arī saldumu balvas.

Paldies visiem dalībniekiem, kuri atrada iespēju piedalīties šajās sacensībās.

Nākamās sacensības gaidāmas galda tenisā, lai cīnītos Šķilbēnu pagasta čempionātā. Veiksmīgus startus!