Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas novada izglītības darbinieku Metodiskā diena Viļakas pamatskolā

19.martā, pašā marta viducī, Viļakā pulcējās vairāk kā 90 novada izglītības iestāžu darbinieku uz kārtējo Metodisko dienu, kuras tēma bija „Izglītība, skola un mācīšanās 21.gadsimtā”. Tēmas būtību visas dienas garumā palīdzēja atklāt ciemiņš no Rīgas – izglītības eksperte, Sorosa fonda - Latvija iniciatīvas "Pārmaiņu iespēja skolām" vadītāja Aija Tūna.

Diena sākās ar 10 mācību priekšmetu Metodisko Apvienību darbu. Pēcpusdienā astoņās dažādās darba grupās Viļakas pamatskolas skolotāji kopā ar Valsts ģimnāzijas skolotāju Birutu Miņinu, Viļakas novada bibliotēkas vadītāju Viju Circāni, Skolas padomes priekšsēdētāju Lindu Bisenieci-Mieriņu, vecāku pārstāvi Anitu Narubinu tika šķetinātas gan nopietnas ar izglītību saistītas problēmas, gan radīta pozitīva atmosfēra un veidoti skaisti rokdarbi. Vienā no darba grupām tika arī izmantoti www.parmainuskolas.lv resursi.

Atsauksmes pēc darba grupās raksturo paveikto:
Paldies! Bija vienkārši superīgi!
Skolotājam pašam jāmaina domāšana
Pozitīva atmosfēra darba grupā. Kolēģes smaidīgas
Vecāki+bērns+skola=viens veselums!
Atradām atbildes uz jautājumiem. Maz laika tika dots

Dienas noslēgumā novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas speciāliste Vineta Zeltkalne iepazīstināja ar iespējām, ko sniedz Erasmus+ programma.

Paldies visiem, kas atrada laiku un iespēju atbraukt pie mums un būt kopā. Paldies pavārītēm, tehniskajam personālam, īpaši Daigai un Allai! Paldies visiem, kas padarīja šo dienu par saturīgu un īpašu.

Viļakas pamatskolas pedagogu vārdā direktore A.Ločmele
24.03.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...