Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Līdz 21. martam var pieteikties projektā jaunajiem uzņēmējiem «Dienas starts»

Jau trešo gadu laikraksts «Diena» kopā ar Latvijas Attīstības finanšu institūciju «ALTUM» (iepriekš – Hipotēku banku) īsteno biznesa realitātes seriālu – projektu «Dienas starts». Projekts ir lieliska iespēja jaunajiem uzņēmējiem saņemt vērtīgus padomus sava biznesa ieceres realizēšanā un vairot sava biznesa atpazīstamību.
Šogad projektā piedalīsies seši jaunie uzņēmēji. Trīs no viņiem konkursa kārtībā tiks izraudzīti no ALTUM programmu dalībniekiem, trīs pārējie – no tiem, kuri pieteiksies projektam, aizpildot anketu www.diena.lv/dienas-starts vai rakstot uz laikrasta «Diena» redakciju. Pieteikties dalībai projektā var līdz 21. martam.

Projekta «Dienas starts» mērķis ir atbalstīt jauno uzņēmēju centienus, kā arī iedrošināt tos, kas par savu uzņēmumu vēl tikai domā.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad pieteikumus gaidām ne tikai no tādiem biznesa uzsācējiem, kas tieši šogad apņēmušies savu ideju pārvērst reālā uzņēmumā, bet arī no tiem, kas uzņēmējdarbību sākuši jau 2013.gadā un patlaban plāno sava uzņēmuma tālāko attīstību, paplašināšanu, meklē eksporta iespējas savai produkcijai u.tml.

«Dienas starts » dalībniekus visa gada garumā vērtēs uzņēmējdarbības jautājumos kompetenta žūrija, kas sekos līdzi tam, kā progresē un attīstās projekta dalībnieku bizness, kas parādās kā tā stiprās un vājās puses, kas uzskatāms par kļūmēm un sasniegumiem.

Ar sešiem izvēlētajiem projekta dalībniekiem laikrakstā «Diena» un portālā Diena.lv iepazīstināsim aprīļa sākumā un līdz pat decembrim sekosim līdzi viņu biznesa ikdienas priekiem un rūpēm, panākumiem un izaicinājumiem.

Par viņu biznesa piedzīvojumiem tiks veidoti raksti un video sižeti, uzņēmēju progresu vērtēs un noderīgus padomus viņiem dos gan dažādu jomu eksperti, gan žūrija. Projekta dalībnieku biznesa noslēpumi un komerciāli jutīga informācija, protams, tiks respektēta.

Ar projekta norisi un pieteikšanās nosacījumiem var iepazīties portālā Diena.lv/dienas-starts, kā arī šodienas, 7. marta, laikrakstā Diena.

Papildu informācija:

Ilze Cerbule
Dienas mediju mārketinga un sabiedrisko
attiecību projektu vadītāja
Tālr.: 67063285,  mob. 26669171
ilze.cerbule@dienasmediji.lv

Sandra Eglīte
ALTUM sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.67774244, 26577810
sandra.eglite@altum.lv

10.03.2014
Kalendārs
« Decembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Baiba, Barba, Barbara
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...