Viļakas novada domes mājas lapa

Viduču pamatskolas vokālais ansamblis piedalās konkursā „Balsis”

20. februārī Balvu muižas zālē notika starpnovadu vokālās mūzikas konkurss „Balsis”, kur piedalījās 13 kolektīvi.

Šogad Viļakas novadu pārstāvēja vienīgais kolektīvs no novada- Viduču pamatskolas 1.-4.klašu vokālais ansamblis Initas Raginskas vadībā, kurš šoreiz ieguva II pakāpi (39,5 punkti).

Balvu, Baltinavas, Rugāju un Viļakas novadu skolu vokālo ansambļu sniegumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Balvu Mūzikas skolas pedagogs Viktors Bormanis,  mūzikas pedagoģe Sanita Anckina, Viļakas pamatskolas mūzikas skolotāja Karīna Romanova, Balvu pirmsskolas izglītības iestādes mūzikas skolotāja Iluta Tihomirova.

Pēc Balvu novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes speciālistes Ilonas Naļivaiko veiksmes vēlējumiem un Balvu Valsts ģimnāzijas skolēna muzikālā sveiciena sākās konkurss.

Uz konkursu mēs gatavojām trīs dziesmas: latviešu tautas dziesmu I. Raginskas aranžijā  „Meža māte,” D. Rūtenbergas „Lūgums”, un  R. Paula dziesmu „Banāns”.

Skolēniem, protams, mīļākā bija R. Paula  dziesma „Banāns”.

Pats labākais un interesantākais bija pēc konkursa, jo, kamēr žūrija sprieda par rezultātiem, skolēni zālē sarīkoja dziesmu maratonu, kur tika izdziedātas visas zināmās dziesmas. Gandrīz kā Mežaparka estrādē. Un žūriju sagaidījām ar dziesmu „Palaid puķīti pa dambi”.

Es domāju bērni guva labu pieredzi un gandarījumu par paveikto.

Pats lielākais paldies bērnu vecākiem, kuri atbalstīja savus bērnus un neatteicās vest uz papildus mēģinājumiem, īpaši 1. klases skolēnu vecākiem, jo skolēniem bija brīvdienu nedēļa.

Paldies sakām koncertmeistaram Viļakas Mūzikas un mākslas skolas pedagogam Arnim Prancānam, šoferim E.Mieriņam, skolotājai Birutai Loginai un visiem Viduču pamatskolas skolotājiem par sapratni un atbalstu.

Rakstu sagatavoja I. Raginska


 

03.03.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...