Viļakas novada domes mājas lapa

Rekavas vidusskola lepojas

Šajās dienās, kad visi Latvijas sporta fani un arī tie, kas īpaši neaizraujas ar sekošanu sporta norisēm, priecājas par mūsu Olimpiskās komandas visu laiku veiksmīgākajiem startiem ziemas Olimpiskajās spēlēs. Rekavas vidusskolas kolektīvs priecājas dubulti, jo starp Soču Olimpisko spēļu sudraba medaļu ieguvējiem bobslejā četriniekiem skan arī mūsu skolas absolventa Arvja Vilkastes (attēlā otrais no labās puses) vārds.

Arvis ir baltinavietis, taču vidusskolu beidza mūsu novadā - Rekavas vidusskolā. Klases audzinātāja Aina Golubeva atceras, ka jau vidusskolas pēdējās klasēs Arvja lielā aizraušanās bija sports. Viņš prata mērķtiecīgi plānot laiku un darbus, piedalījās dažādās sporta sacensībās, sporta nometnēs. Neskatoties uz to, ka Arvis bija lietišķs jaunietis, viņš bija arī atsaucīgs un sirsnīgs. Arvis vienmēr centās būt objektīvs, taisnīgs.

Skolas direktors Pēteris Vancāns uzsver, ka tikai patiecoties jaunieša pašdisciplīnai un mērķtiecībai, skolotāju, sporta treneru un tuvinieku atbalstam, Arvis ir kļuvis par augsta līmeņa sportistu.

Sporta skolotājs Jānis Dokāns saka, ka Arvis ir cilvēks ar Dieva dotu talantu, kam pieticis uzņēmības to izkopt un sasniegt iecerēto. Viņam veicās jebkurā sporta disciplīnā.  Ar savu mieru un nopietno attieksmi pret lietām. Arvis sportā bija pozitīvs līderis jau skolas laikā.

Skolas kolektīvs priecājas par Arvja sasniegumiem un vēl veiksmi un izdošanos turpmākajos startos.

Foto no © RIA Novosti / Reuters / Ap / ScanPix

 

 

25.02.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...