Viļakas novada domes mājas lapa

Valentīndienas pasākums „Muļķe sirds”

Šī gada 21.februārī pasākumā „Muļķe sirds” tika noskaidrots Mis un Misters Valentīns 2014! Viļakas jauniešu iniciatīvu centra jaunieši bija sarūpējuši atraktīvus pārbaudījumus 8 pāriem, kuri cīnījās par tituliem. Jauniešus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Kristīne Logina, Vineta Zeltkale un skatītājs no zāles- Nauris Konovalovs.

Pasākumā piedalījās Viļakas jauniešu iniciatīvu centra jaunieši- Arvils Zelčs un Karīna Duļbinska, Deivis Dvinskis un Laura Orlovska, Edgars Paškovs un Dinija Romanova, Dairis Vaitnieks un Jeļizaveta Sovetova, Šķilbēnu iniciatīvu centra „Zvaniņi” jaunieši- Kristīne Ločmele un Mikus Maksimovs, Guna Slišāne un Dāvis Serds, kā arī pasākuma galvenās vaininieces „Muļķes sirds” nejauši izvēlētais pāris no skatītāju vidus- Agnese Supe un Elvijs Koniševs.

Jauniešiem bija jāpārliecina žūrija, ka ir paši labākie, prezentējot sevi, meitenēm jāparāda savas sievišķīgās prasmes- centība un kārtīgums, sasienot kaklasaiti un rūpīgi ietinot savu partneri „mūmijas statujā”, savukārt puišiem jāparāda savs spēks noturot meitenes uz rokām dažādos veidos un dejā ar svešu partneri varēja izvērtēt puišu vērību- kurš atcerējās, kādas kurpes kājās bija viņa partnerei. Noslēgumā pāri viens otram skaidroja vārdus, salika pazīstamu dziesmu tekstus, pēc tam dziesmas arī nodziedāja.

Kad uzdevumi bija paveikti, uzzinājām arī atraktīvākos dalībniekus un titulu ieguvējus- Mis Valentīns 2014 – Jeļizaveta Sovetova un Misters Valentīns 2014 - Arvils Zelčs, kā arī Vice Mis Valentīns 2014- Karīna Duļbinska un Vice Misters Valentīns 2014- Dāvis Serds! Jauniešiem tika sarūpēti pārsteigumi- meitenēm konfekšu sirdis un puišiem konfekšu tauriņi, savukārt Mis un Misters 2014 titulu ieguvēji balvā saņēma ielūgumus uz pasākumu „Mis un Misters Viļakas novads 2014”!

Pateicības vārdi Kristīnai Lapsai par galveno balvu sarūpēšanu, pasākuma vadītājiem- Elīnai Sprukulei, Sergejam Saveļjevam un „Muļķe sirdij”- Laurai Loginai, pasākuma apskaņotājai Marijai Bratuškinai, fotomirkļu iemūžinātājai Simonai Rundzānei, žūrijas komisijas locekļiem- Kristīnei Loginai, Vinetai Zeltkalnei un Naurim Konovalovam, kā arī Šķilbēnu iniciatīvu centra „Zvaniņi” vadītājam Vilim Cibulim ar komandu par jaukajiem priekšnesumiem un Viļakas KN kolektīvam un vadītājai Akvelinai Jevstigņejevai par mājīgām telpām!

Informāciju sagatavoja Viļakas jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Madara Jeromāne
Foto: Simona Rundzāne24.02.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...