Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes darbinieku Valentīndienas brauciens 14.februārī

14.februāris, kad liela daļa jauniešu visā pasaulē svin svētā Valentīna dienu, mūsu kolektīvs pievienojās šim mīlestības un draudzības svētku svinētāju pulkam un izmantoja interesanto piedāvājumu - aizbraukt uz sveču liešanas un dekorēšanas darbnīcu - veikalu Balvos.

Februāris ir sveču mēnesis, kad senatnē katrās mājās tika lietas sveces un svinēta Sveču diena jeb Svecaine. Sveču diena bija jāsvēta lielās gavilēs, jo vairāk tai dienā patērē un priecājas, jo bagātāks un laimīgāks ir nākamais gads.

Liels paldies darbnīcas vadītājai, jaunajai, enerģiskajai uzņēmējai Ligitai, kurai sveču gatavošana un dekorēšana ir sirds darbs un aicinājums. Viņa ļoti interesanti pastāstīja par savu atklāsmes un uzdrošināšanās ceļu, līdz izveidoja nelielu uzņēmumu. Mēs vērojām Ligitas demonstrējumu sveču dekorēšanā un iemēģinājām savu roku, lai pagatavotu kopīgu kolektīva darbu – skaistu sveci, kuru paņēmām līdzi uz savām mājām „Namiņu”.

Gatavojot šo skaisto sveci, protams, bija uztraukums, jo viss notika pirmo reizi. Daudz jokojām un smējāmies, lai iedrošinātu viena otru, tāpēc ceram, ka šis gads mūsu kolektīvam būs laimīgs un bagāts ar pilnu „Namiņu” bērniem, daudz jaukiem pasākumiem, radošām idejām un veiksmēm mums pašām.

Sveču dedzināšana ir patīkama un relaksējoša nodarbe, kad vien dvēsele alkst pēc Gaismas un Miera, ko vēlam arī jums visiem!

Ligitai, mūsu pavadonei skaistajā sveču pasaulē, vēlam veiksmi, radošo ideju realizēšanu un sirdsmieru!

“Pie sveces
mēs iekrītam savā
dvēselē
un spīdam
no turienes.
Un citas dvēseles atspīd mums pretī
no iekšas.”                  /Ojārs Vācietis/


Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes kolektīva skolotāja Guna Rižanova18.02.2014
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...