Viļakas novada domes mājas lapa

Iemācīties dot un pieņemt mīlestību

Neredzams spēks mums ikdienā dod spēku, enerģiju paveikt darāmo, sasniegt iecerēto, tiekties pēc ilgotā. Tā ir mīlestība, kas dara mūs redzīgus un dzirdīgus, aklus un kurlus- tās ir viņas tiesības. Mīlestība piešķir jēgu laikam, un viņas dēļ mēs zaudējam jēgu par laiku. Ik mirklis bez viņas ir garāks par mūžību. Mīlestības smiekli ir nevainīgi, asaras svētas un maldi turpina dzīvot vēl ilgi pēc viņas...

14.februāris kalendārā  iezīmē mīlestības svētkus – Valentīna dienu. Šī diena ir veltīta, lai viens otram atklātu mūsos krājušās jūtas. Šajā dienā šo vārdu var pateikt jebkuram cilvēkam, kuru tu mīli un ikdienas steigā varbūt esi piemirsis pateikt, vai arī esi kautrējies pateikt.

Viļakas Valsts ģimnāzijā ik gadu Mīlestības diena ienes īpašu noskaņojumu – sirsniņas gaiteņos, klasēs, apģērbā. Jau no ceturtdienas darbojās Valentīndienas pasts. Katra klase šai dienai veltīja kolāžu „Mīlestība ir…” Katrā starpbrīdī ikviens varēja iegriezties foto salonā un veidot atmiņu bildes.

Katrā klasē tika organizēts ekspreskonkurss „Vai tu zini?” un dienas sākumā klašu kolektīvi saņēma uzdevumu-sagatavot izlozēto dziesmu izpildījumam savā interpretācijā.

Ļoti vienkārša, sirsnīga un emocionāla bija skolas kolektīva pēcpusdienas svētku noslēgums zālē. Pārsteiguma balvas saņēma spilgtākā tērpa īpašnieces – Simona Rundzāne un Guna Šimanovska, džentelmeniskākie puiši bija Roberts Veins un Renards Kokorevičs. Viszinošākie jautājumu konkursā bija 12.klases skolēni, bet individuāli pārāki bija Evija Kravale, Elvīra Dzērve, Roberts Veins un Edvīns Pumpa. Muzikāli neparastas, teatralizēti iestudētas un interesantas izskanēja dziesmas, ko ikviena klase dienas garumā sagatavoja, bet pasākumā papildināja visu kopīgs dziedājums.

Paldies 10.klases skolēniem, kuri centās šo dienu padarīt gaišu un skaistu.

Enija Salivana teikusi: „Mīlestībai nav iespējams pieskarties, bet tu jūti tās saldmi, kas ielīst it visā.”  Lai mums netrūkst mīlestības ko saņemt un dalīties ar citiem!

Direktora vietn.audzināšanas jomā: I.Lindenberga


 

18.02.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...