Viļakas novada domes mājas lapa

Rekavas vidusskolas jaunietis ēno Iekšlietu ministru

Trešdien, 12.februārī, Iekšlietu ministrijā un tās padotībā esošajās iestādē saktīvi norisinājās Ēnu diena, kura sniedza iespēju jauniešiem iepazīt profesijas, lai spertu drošu soli nākotnes karjerā. Šo iespēju izmantoja arī Rekavas vidusskolas 11.klases skolnieks Elvijs Koniševs, kas visas ēnu dienas garumā sekoja un vēroja iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski.

Iekšlietu ministrijā Elvijam bija iespēja piedalīties ministra operatīvajā sanāksmē, apmeklēt pasu izstādi, Pilsonības un imigrācijas lietu pārvaldi, iepazīt Iekšlietu ministrijas funkcijas, uzdevumus un dokumentu pārvaldības procesu, kā arī iepazīt amatpersonu profesionālo ikdienu. Dienas gaitā tika apmeklēts arī Saeimas nams, kurā Elvijspiedalījās arī policijas ģenerāļa Inta Ķuža 2013. gada atskaites sēdē, kurā viņš varēja izdarīt secinājumus par policijas darbu Latvijas teritorijā. Pēc policijas ģenerāļa atskaites, tika apmeklētas arī Reformu partijas telpas, kurās tika izzināta informācija par tās darbu. Dienai ejot uz beigām, kopā ar Iekšlietu ministru tika izrunāti daudzi jautājumi, lai vēl vairāk izprastu šo profesiju.

“Ēnu dienas noslēgumā mums bija iespēja izvērtēt Iekšlietu ministrijas darbu kopā ar pārējiem ēnu dienas jauniešiem un ministrijas darbiniekiem. Mums radās pozitīvs priekšstats par ministrijas darbu. Savukārt ēnotās amatpersonas atzina, ka ir pozitīvi iedvesmotas no jauniešu izrādītā entuziasma, un saskata viņos nākamos Latvijas izaugsmes veicinātājus.

“Aicinu arī citus jauniešus būt aktīvākiem, nebaidīties pieteikties, sūtot anketas un motivācijas vēstules. Ēnojot var iegūt labu pieredzi, zināšanas, gūt patīkamas izjūtas ,iepazīties ar interesantiem cilvēkiem Apliecinājumu  par dalību Ēnu dienā ir iespēja pievienot savam CV, stājoties kādā mācību iestādē ,’’ tā atzīst Elvijs Koniševs.
14.02.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...