Viļakas novada domes mājas lapa

Jautrā masku balle Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa”

Kurš teicis, ka ziema ir klusais periods, kad nenotiek nekas īpašs, un vienīgā vēlēšanās ir ieritināties siltā segā ar tējas krūzi rokās? Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa” tā noteikti nav. Te vienmēr tiek radītas jaunas idejas un pasākumi.

Tā, kādā aukstā janvāra rītā, mūsu iestādē valdīja pavisam karsta atmosfēra. Katrā grupiņā notika lielas pārvērtības. Bērni un pieaugušie gatavojās jautrajai masku ballei uz kuru aicināja klauns Pedro un jokdaris Snīpītis.

Kad visi bija sapulcējušies zālē un žūrija bija ieņēmusi savu vietu, ieradās kāds noslēpumains viesis – ugunīgais zirgs, kurš ar savu deju aizrāva visus klātesošos. Klauns un jokdaris, kā jau tādiem tēliem pienākas, bija padomājuši par daudziem pārsteigumiem, kas bērnus uzjautrināja – bumbiņu vannu, ziepju burbuļu mākoņus un salūtu. Protams, neizpalika bez jautrām dejām un rotaļām.

Un kā tad bez masku parādes – kā pirmie, protams, mazie „Ežuku” grupas bērni. Viņi savas maskas demonstrēja izejot goda apli klauna un jokdara pavadībā. Te bērni bija pārvērtušies par rūķīšiem un rūķenīti, noslēpumainu  taurenīti, vistiņu un gailīti un pat drošsirdi vikingu.

Savukārt vidējā grupā bija ieradušās vairākas princeses no dažādām pasakām, burvis un piparkūku vīriņš, zaķēni un ziemeļbriedis, kurš aizmucis no salatēva, un pingvīns, kurš atceļojis no tālās Antarktīdas un indiānis no Āfrikas. Kāda var būt balle, ja nav muzikanta?

„Lāčuku” grupas bērni ieradušies Kaķes Maigķepas vadībā, kura klātesošos iepazīstināja ar Savādās zemes iemītniekiem. Bērni demonstrēja savas maskas izejot pa celiņu un pastāstot, kas viņš ir un no kurienes ieradies.  Te arī bija vairākas fejas un princeses no pasaku valstības, lapsēns, zaķēns, pelēns un lācēns no meža valstības. Maģijas pavēlnieks un viņa palīgi no kāršu valstības, noslēpumaina meitene no siltajām zemēm un stilīgais muzikants no astoņdesmitajiem. Masku parādes noslēgumā jautras dejas.

Nu laiks žūrijai apspriesties un teikt savu vērtējumu. Protams, ka  pie Pateicības  raksta un saldas medaļas tika katrs masku balles dalībnieks. Tas bija fantastiski! Pēc labi padarīta darba vadītāja visus cienāja ar lielo svētku klinģeri.

Klauns un jokdaris apsolīja bērniem, ka noteikti atgriezīsies, jo šeit svētki ir fantastiski. Paldies visiem par radošumu, izdomu un fantāziju, par ieguldīto darbu  un tiksimies Masku ballē nākošajā gadā!

Medņevas PII „Pasaciņa” pirmsskolas skolotāja Gunta Briediņa

04.02.2014
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...