Viļakas novada domes mājas lapa

Mēs esam sava ceļa sākumā …

Neskatoties uz salu un sarmu koku zaros,Rekovā 25.janvārī bija gājputnu diena.Tikai tās nebija spārnu vēdas, ko dzirdējām pagalmā pie skolas, bet gan mašīnu rūkoņa un jautras sarunas, jo daudzi Rekavas vidusskolas bijušie absolventi bija atsaukušies skolas aicinājumam ar pārliecinošu: „Es būšu! Pie malas visu! Es būšu!”

Stāstot par 12.klasi, kas gatavoja šo skolas lielāko un nozīmīgāko pasākumu, tika apgalvots, ka klase jau kopš pirmsākumiem ir bijusi saliedēta gan labajos darbos, gan nedarbos. Šie jaunieši ir apliecinājums tam, ka tad, kad ļoti grib, var visu! Piedalījušies „Zelta Zivtiņas čempionātā”  Madonā, ar milzīgu azartu iesaistījušies arī citos gan novada, gan valsts līmeņa konkursos.

Klasē ir aizrautīgi sportisti - Dāvis un Roberts ir ieguvuši godalgotas vietas Latvijas čempionātā distanču slēpošanā, Dāvis arī  rollerslēpošanā, bet Ervīns  ir startējis Balvu novada jauniešu komandā Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā.


Direktora vietniece mācību darbā stāstītu par mācību priekšmetu olimpiāžu dalībniekiem, jo tādi šajā klasē ir. Vēl varētu  piebilst, ka šajā klasē ir gan mūziķi, gan mākslinieki. No klases 14 skolēniem astoņi spēlē ģitāru.


Pašiem skolēniem interesants liekas fakts, ka kopš pirmās klases visus gadus ir rudenī un pavasarī  gājuši pārgājienos un aizsākuši skolā nakšņošanas tradīciju.


Rekavas vidusskolas skolotāji uzskata, ka katrs šīs klases skolēns ir cienīgs saņemt skolas žetonu.  Pēc žetonu saņemšanas (visiem skolēniem tas bija gredzens) klases audzinātāja Aina Cibule aicināja absolventus dalīties atmiņās par skolas gaitām un noskatīties abiturientu sagatavoto koncertu.


Viskuplākajā skaitā bija ieradušies 1984.gada izlaidums (audz. N.Kaņepe), 2004.gada izlaidums (audz. I.Saidāne) un 2009.gada izlaidums (audz. I.Maksimova). Atmiņas visdažādākās, bet interesanti bija tas, ka vislabāk atmiņā palikuši tieši skolas laikā veiktie nedarbi. Patīkami, ka pēc gadiem bijušie absolventi novērtējuši skolotāju stingrību un teica par to paldies.


Koncerts šogad bija humora pilns. Starp priekšnesumiem bija gan stāsts par izvēlīgo Pelnrušķīti, kurai neviens precinieks nelikās gana labs, gan anekdošu šovs. Divpadsmitajiem bija izdevies nofilmēt skolas spoku. Filmiņa par to patiesi uzjautrināja skatītājus.


Koncertā skatītājiem tika piedāvātas vairākas dejas. Kopā ar skolotāju Aiju Leitenu bija iestudēts valsis, Artas Melnalksnes horeogrāfija „ Raganele, ragana”, tiroliešu deja, kura izpelnījās visskaļākos aplausus…


Pasākumu caurvija jautājums: „Vai esam laimīgi?”, ko ar humoru uzdeva Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs  Maksimovs. Visi abiturienti šajā vakarā uzskatīja sevi par laimīgiem. Arī skolas absolventi apgalvoja, ka tomēr ir laimīgi. Protams, zālē atradās arī pa kādam nelaimīgajam.


Skolas direktors uzrunā klātesošajiem pastāstīja par skolas šodienu un pauda cerību, ka Rekavas vidusskola pastāvēs un vēl daudzus gadus aicinās savus absolventus uz tikšanos.

Rekavas vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Aina Keiša
Lindas Kaņepes foto

 

 

 


 

28.01.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...