Viļakas novada domes mājas lapa

Draudzības čemodāns 2014

Jau piekto gadu janvāra trešajā sestdienā uz  Medņevas Tautas nama pasākumu „Draudzības čemodāns” sabrauc dramatiskie kolektīvi no Viļakas, Balvu un Kārsavas novadiem. 
         
Pasākumu atklāja un vadīja  Ineses Daukstes vadītā  Vectilžas  dramatiskā kopa, kurai čemodānos bija salikti pārsteigumi, tā piesakot katru numuru. Emocionāli un skaisti  sporta deju pāri Silvas Dambes vadītie Edīna un Armands  dejoja „Lēno valsi”, Daniels un Alise ”Ča-Ča-Ča”, Kristiāns un Alise „Sambo”.


Medņevas dramatiskais kolektīvs  (vadītāja Līga Kaļāne)  devās ciemos pie „babas”, Viļakas dramatiskais kolektīvs (vadītāja Ineta Lindenberga) stāvēja rindā komunālā dzīvokļa dušā, un ģimene devās pieņemšanā pie ģimenes  psihologa, Žīguru  līnijdejotājas- „Uz mežu malku zāģēt”, Bērzpils un Lazdukalna  (vadītāja Arnita un Mairita Rakstiņas) dramatiskās kopas meklēja atbildes uz jautājumiem-„Kas ir vulgārisms?” un dažādām klizmām pie daktera. Briežuciems (vadītāja Valentīna Kaša) ar jūku pa dzeivi. Vārna  sēž pagasta augstākajā vietā, visu redz un visu novēro- dzird un visu zina, bet zina labā nozīmē- vislabākās ziņas, Lazduleja (vadītāja Sņežana) iejutās lomās no „Ontana un Annes” repertuāra un atveidoja muzikālu priekšnesumu „…a, nu ka atdod manu čemodānu”, Medņevas deju kolektīvs (vadītāja Karina Aleksejeva) iejutās  jestrā dejā „ Pieci vilki kazu rāja”.  Ar muzikālām dzejas rindām  uz skatuves nāca  salnavieši ( vadītāja V. KIirsanova) .

Nobeigumā visi pašdarbnieki ar saviem vadītājiem tika aicināti uz skatuves, kur Tautas nama vadītāja katram  kolektīvam pateica Paldies  un  dāvāja „Vaduguns” kalendāru 2014. gadam ar   piebildi: „Ierakstīt un atzīmēt visus pasākumus, kuros Zirga gadā esat bijuši, un nākošajā „Draudzības čemodānā”  katram būs jauni skeči par piedzīvoto.”


Kārtīgi izbaudīt smieklus var tikai tad, ja pirms tam ir kārtīgi pastrādāts, ieguldīts milzīgs darbs, varbūt arī asaras, kreņķi, jo katram ir savas ikdienas rūpes, savi pienākumi, raizes. Un cik labi, ka  mums   tas viss ir, gan kreņķi un pārdzīvojumi, gan smiekli un prieki!

Medņevas Tautas nama vadītāja Skaidrīte Šaicāne

 


 

21.01.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...