Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Konkurss bērniem un jauniešiem "Mēs kalpojam savā draudzē"

Rīgas Augstākā reliģijas zinātņu institūta Katehēzes metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas Katoļu ģimnāziju Latvijas katoļu draudžu jaunajai paaudzei izsludina konkursu "Mēs kalpojam savā draudzē".

"Šodien katehēze vairs nav izprotama tikai kā katehēta un jaunās paaudzes nodarbību cikli, bet gan kā sekmīga mijiedarbība starp visiem draudzes locekļiem. Tā pieprasa draudzes locekļu un draudzes dzīves labāku iepazīšanu un izpratni. Tāpēc konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi un izpratni par dažādiem kalpojumu veidiem draudzē, tādējādi arī sekmējot viņu aktīvu un apzinātu iesaistīšanos tās dzīvē," raksta konkursa rīkotāji.


Bērni un jaunieši ir aicināti iepazīt, piemēram, draudzes prāvesta, diakona, ministranta, katehēta, korista, draudzes vecākā, u.c. kalpojumu un konkursa darbos atspoguļot tā būtību, atklāt tā nozīmīgumu, svarīgākos pienākumus, nepieciešamās harizmas un spējas, iemeslus, kāpēc konkrētais cilvēks ir atsaucies šim aicinājumam.


Konkursā var piedalīties Romas katoļu draudzei piederoši bērni un jaunieši vai tādi, kas gatavojas par tādiem kļūt. Konkurss ir izsludināts divos vecumposmos. 1. grupā ir 7 - 12 gadus veci bērni, un viņiem ir jāizveido pašdarināts attēls/zīmējums (vēlamais izmērs ir A3, jebkādā tehnikā). Attēlam jāpievieno nosaukums un apraksts (3-5 teikumi). 2. grupā ir 12 - 16 gadus veci bērni, un viņu uzdevums ir iesniegt videostāstu vai digitālu fotoalbumu. Video garums 3-7 minūtes, un tas var būt brīvā saturiskā formā, piemēram, kā intervija, video reportāža, ekspektācijas/simulācijas par situāciju, ja konkrētais kalpojums draudzē netiktu veikts, reklāma vai sludinājums par vakanci uz konkrēto kalpojumu draudzē utt. Savukārt fotoalbumam ir jāsatur vairākas fotogrāfijas par attiecīgo tēmu ar komentāriem. Fotogrāfijas var būt krāsainas vai melnbaltas. Tās kopā ar komentāriem jāievieto 10-15 slaidu garā MS PowerPoint prezentācijā.


Darbi ir jāiesniedz līdz 2014. gada 21. marta plkst. 15. Pirms tam līdz 15. februārim jāpiesakās konkursam, nosūtot pieteikumu, kurā norādīts dalībnieka vārds, uzvārds, draudze un darba veids. Viens autors var iesniegt ne vairāk kā 2 darbus.


1. grupai darbi jāiesūta vai personīgi jānogādā uz pasta adresi: Klostera iela 4 - 35 / M. Pils iela 2, Rīga, LV-1050, Latvijā ar norādi: "Konkursam: Mēs kalpojam savā draudzē". 2. grupai darbi jāatsūta uz e-pastu: lolita_ergle@inbox.lv ar norādi: "Konkursam: Mēs kalpojam savā draudzē" vai arī CD formātā uz pasta adresi: Klostera iela 4 - 35 / M. Pils iela 2, Rīga, LV-1050, Latvijā ar norādi: "Konkursam: Mēs kalpojam savā draudzē"


Papildus informāciju var saņemt, zvanot Lolitai Ērglei 29527064  vai sūtot jautājumus elektroniski uz e-adresi lolita_ergle@inbox.lv. Konkursa nolikums ir publicēts www.rarzi.lv un www.katolis.lv.


LRKB IC

 

09.01.2014
Kalendārs
« Decembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...