Viļakas novada domes mājas lapa

Vecāki iešūpo pozitīvas pārmaiņas arī Viļakā

Aizvadītais gads nesis daudz pozitīvu pārmaiņu. Grūti noticēt, ka pirmā pusgada laikā jau tik daudz paveikts; Kopā ar novada izglītības iestāžu vecākiem apmeklējām Vecāku forumu Rīgā, ir notikušas jau divas Konsultatīvās padomes sēdes,  kā arī sadarbībā ar „Skolēnu vecāku biedrību” ir notikušas jau četras „Vecāku skoliņas” nodarbības Viļakas pamatskolā – „Par drošību internetā un tā lietošanu”. „Par Eiro ieviešanu”, „Ziemassvētku apsveikumu gatavošana”, „Konfekšu pušķu gatavošana”. Esam pievienojušies „Latvijas vecāku biedrībai”, kā arī esam iesaistījušies Open Parents projektā  - kas būs liels atbalsts vecāku izglītošanas jomā. Un vēl viens jaunums – sadarbībā ar pašvaldību esam tikuši pie savas sadaļas Vilaka.lv mājaslapā. Zem sadaļas IZGLĪTĪBA, mums būs pašiem sadaļa VECĀKI, kur informēsim Jūs par mūsu aktivitātēm.

Daloties pieredzē ar citu pilsētu skolu vecākiem esmu sapratusi,  ka pie Mums VISS NOTIEK! Un dažās jomās pat esam tikuši tālāk kā daža laba lielpilsētas skola – un tas priecē – ļoti!

Vēl lielāks prieks redzēt, ka vecāki pamazām, tomēr arvien vairāk sāk iesaistīties skolas un vecāku sadarbībā. Šī sadarbība ir svarīga ne tikai skolai – kas atvieglo skolas ikdienu, motivē bērnus, palīdz atrisināt problēmsituācijas, bet arī pašiem vecākiem un galvenais – bērniem – radot viņiem draudzīgu un pozitīvi radošu izglītības sistēmu.

Gribētu teikt lielu paldies vecākiem, kas jau aktīvi piedalās skolas un vecāku rīkotajos pasākumos, paldies vecākiem, kas apmeklē skolu sapulces, paldies vecākiem, kuri apjautājas skolotājai par to kā klājas bērnam, paldies vecākiem, kas atbalsta un iedrošina savus bērnus. Un ticiet – bērni to novērtē! Skolas aptaujā liela daļa bērnu raksta, ka viņiem ļoti patīk nodarbības un pasākumi kopā ar vecākiem!

Latvijas Vecāku kustībai ir brīnišķīgs teiciens: - Mēs esam vecāki. Drosmīgi, uzņēmīgi, radoši, brīžam mazliet traki un avantūriski, tomēr visam pāri – sevi, savus bērnus, līdzcilvēkus un dzīvi mīloši cilvēki.

Uz sadarbību 2014 gadā!

 

Viļakas novada konsultatīvās padomes priekšsēdētāja

Linda Biseniece - Mieriņa

07.01.2014
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...