Jautājums*
Noderīgas saites

Ziemeļaustrumu futbola līgā cīņa par čempionu titulu turpinās!

10. augustā Balvos notika trešais Ziemeļaustrumu futbola līgas komandu sabraukums, kurā piedalījās  jauniešu komanda no Viļakas.

Šajā sabraukumā Viļakas komandai pirmajā spēlē vajadzēja mēroties spēkiem ar turnīra tabulas līderiem, komandu no Gulbenes „Zellis/Stradi”, kura līdz šim turnīrā nebija zaudējusi nevienu spēli. Spēles pirmajā puslaikā laukumā pārliecinoši dominēja „Zellis/Stradi” futbolisti, bet izturot šo spiedienu puslaika beigās vienā no pretuzbrukumiem Ģirts Augustāns panāca 1:0 Viļakas labā. Otrajā puslaikā turpinājās līdzīgs spēles scenārijs, tomēr atkal vienā no spēles epizodēm veiksmīgāka bija Viļakas komanda panākot 2:0, vārtus guva komandas pieredzējušākais spēlētājs Aleksandrs Logins. Spēle tā arī beidzās 2:0, Viļakas labā.

Otrajā spēlē Viļakas komandai stājās pretī komanda no Stāmerienas, kas arī ir viena no spēcīgākajām komandām Ziemeļaustrumu futbola līgā. Šī spēle komandai nebija tik saspringta kā iepriekšējā. Vienā no spēles epizodēm pirmajā puslaikā veiklākais no visiem pie pretinieku vārtiem izrādījās Salvis Draviņš, kurš arī guva vienīgos vārtus spēlē, pateicoties kuriem Viļakas komanda guva otro uzvaru šajā sabraukumā.

Trešo spēli Viļakas komandai vajadzēja aizvadīt pret komandu no Lubānas, kura turnīra tabulā atradās pēdējā vietā. Lubānas komanda uz sabraukumu neieradās, līdz ar to Viļaka tika pie viegliem trīs punktiem.

Pēc trešā sabraukuma Viļakas komanda ar 18 punktiem turnīra tabulā atrodas 3. vietā tikai 2 punktu attālumā no pirmās vietas.

Komandas sastāvs:
Vārtsargi: Gatis Augustāns, Jānis Ķeirāns.
Aizsargi: Aigars Locāns, Elvis Logins, Aigars Gruševs, Artjoms Kokorevičs.
Pussargi: Ģirts Augustāns, Salvis Draviņš, Artis Kokorevičs.
Uzbrucēji: Aleksandrs Logins, Andrejs Solovjovs.

Viļakas komandas vārtos izcili darbojās Gatis Augustāns, kurš arī bija šī sabraukuma labākais komandas spēlētājs. Arī pēc šī sabraukuma Aleksandrs Logins palika kā labākais vārtu guvējs turnīrā.
Nākošais Ziemeļaustrumu futbola līgas komandu sabraukums notiks 1. septembrī Viļakas pilsētas stadionā, tādēļ ikviens laipni gaidīts atbalstīt savu komandu klātienē.

Tekstu sagatavoja: Artis un Artjoms Kokoreviči